ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 21
32

#Repost @you_are_a_sunflower_ ・・・ Ne murin e pavionit te Onkohematologjise, ne Spitalit QKUK, Deshmorja 👸, kjo vajze qe jetoi vetem 15 vite kishte lene kete mesazh .... 🌻👼

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 21
11

Mesazh nga nje engjell 👼🌻 “ Dardani je vesh me Diell” koha qe ti te shkelqesh ! Faleminderit Shqiptare 👐🏻❤️🌻

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 21
2

Ne ndihme te DARDANEVE 👶😇👐🏻❤️🌻 Faleminderit cdo shqiptari per mbeshtetjen! Faleminderit @topchannelalbania per mbeshtetjen mediatike ,gjithmone prane Shqiptareve 👐🏻❤️

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 21
5

Ambasadorja e You are a sunflower Anita Haradinaj 🌻Faleminderit per mbeshtetjen nga zemra jote ! @amucaj

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 20
6

Sonte ne Top Show Magazine në oren 21:00 me lulediell e me zemer per Dardanine Ilire 👐🏻❤️🌻 @amucaj @you_are_a_sunflower_

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 19
29

Nis zyrtarisht Fushata “DARDANI JE VESH ME DIELL “ në KOSOVE ❤️ NDIHMONI DARDANET !! @ramushharadinajks @amucaj

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 18
17

#Repost @you_are_a_sunflower_ ・・・ Në foto : Albana Osmani dhe Lorik Cana . Kapiteni yne ne ndihme te FEMIJEVE Shqiptare ka themeluar Fondacionin e tij LC5 , kesaj rradhe ai personalisht mbeshtet Lulediellin ne Kosove. Faleminderit @lorikcana 🙏🏻👐🏻🌻 Neser në oren 23:00 në zemer te Prishtines do te ndizet nje luledielli 🌻 nje shprese per nje ardhme me te mire per femijet e Kosoves ! Ne Sheshin ‘Nene

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 18
39

🇽🇰 🇦🇱👐🏻👐🏻❤️❤️🌻🌻 Se shpejti spoti i plote .... “KOSOVE TI JE NJE LULEDIELLI “ “KOSOVO YOU ARE A SUNFLOWER “ “DARDANI JE VESH ME DIELL ☀️ NE SHERBIM TE DARDANEVE !!! Neser në mbremje në zemer te Prishtines ndizet nje LULEDIELLI 🌻Keshtu ndizet nje shprese per nje te ardhme me te mire per jetet e FEMIJEVE te KOSOVES ! @amucaj 🌻❤️

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 12
4

FALEMINDERIT KAPITEN PER GJITHE MBESHTETJEN TENDE ! NE ZEMREN TENDE E NE GJAK JE BASH DARDAN 100% MBI LEKUREN E TRUPIT E KE GDHENDUR PO ASHTU SI TATTO SIMBOLIN E DARDANISE ,DHE E MBAN ME NDER E KRENARI 👐🏻🇦🇱#WeLoveYou#AllAlbaniaAndKosovo 🇦🇱❤️👐🏻 #Repost @lorikcana ・・・ Goodluck dhe shumë sukses @you_are_a_sunflower_ në Dardaninë Ilire për fëmijët në nevoj 🌻 P.S FUSHATA HAPET ZYRTARISHT NE DT 19 TETO

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 10
30

LORIK CANA KAPITENI YNE LEGJENDA JONE SOT U VESH ME BLUZEN DARDAN NE MBESHTETJE TE FEMIJEVE SHQIPTARE TE KOSOVES , NE MBESHTETJE TE FUSHATES "DARDANI JE VESH ME DIELL" 👐🏻☀️ QE NIS ZYRTARISHT NE DATEN 19 TETOR NE KOSOVE !! NE SHESHIN E PRISHTINES DO TE NDIZET NJE LULEDIELLI NGA KRYEMINISTRI RAMUSH HARADINAJ DHE KESHTU NDIZET NJE DIELL DASHURIE DEDIKUAR FEMIJEVE TE KOSOVES 👐🏻❤️ KAPITENI YNE DJE U P

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 5
24

MUA @ildamakeupprofesional STYLIST @lira.koca 🙏🏻🙏🏻 Sigurisht Faleminderit Bores dhe Xhemalit mbi te gjithe 😜😍

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 5
3

My friend Ilda ❤️ great artist !!!@ildamakeupprofesional

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 4
39

Momente per te mos u harruar!! Xhensi e dashur u befsh 100 dhe qofsh e lumtura e botes !!! Kjo suprize u organizua nga shoqet e punes ashtu thjeshtesisht me zemer .. sikurse edhe ti thjeshtesisht dhe me gjithe zemer kishe blere Bluzen Luledielli dhe iu flisje njerezve pa pushim te mernin dhe ata dhe te ndihmonin dhe ata vogelushet Shqiptare ! XHENSI KJO ESHTE ME E PAKTA QE MUND TE BEJA ! Jo gjithm

ALBANA OSMANI @albanaosmani1 on Instagram photo October 2
33

Do ta ngordh fareeeeeee 🐻😍 aman kush nuk do nje perqafim te ngrohte te dashur ne jeteeeeee he pa me thoni ?!?! Do ta dua nga nje arush dhe kur te jem 180 vjeç , pike !!! #tijedashuriaime

Popular Now

استفسارات بنات جدة @bnat_jed on Instagram photo October 23
+ Board

سواره للإكسسوارات ✨ @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 . . #استفسارات_جدة_مأكولات

CricTracker @crictracker on Instagram photo October 23
+ Board

Sri Lankan batsmen invite all sorts of trouble, thanks to Usman Khan. SL - 31/5 (8)

Saria Al Sawas Fans @saria.fans on Instagram photo October 23
+ Board

@sariasinger1 صباح انك بقلبي أكثر من الأمس صباح حبك اللي يزهر بداخلي كل دقيقة 💓💕💓💕💓💕 #اجمل_صباح_بطلتك 💕❤ #نجمة_الغناء_العربي 👑👑 #ساريه_السواس#سارية_السواس

استفسارات بنات جدة @bnat_jed on Instagram photo October 23
+ Board

سواره للإكسسوارات ✨ @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 . . #استفسارات_جدة_اواني

استفسارات بنات جدة @bnat_jed on Instagram photo October 23
+ Board

سواره للإكسسوارات ✨ @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 @siwara__ 🔸 . .

Sola Cosmetic @solacosmetic on Instagram photo October 23
+ Board

บีบีครีมขวัญใจสาวไทย ใช้ได้ทุกสีผิว ทุกสภาพผิว คุมมัน เผยผิวอย่างเป็นธรรมชาติ พรางรูขุมขนให้เล็กลงได้อย่างชัดเจน #solacosmetic #โซลาบีบี #บีบีคุมมัน

Fashion пространство @_lusthave_ on Instagram photo October 23
+ Board

Самые красивые свитера ждут тебя у нас в шоуруме 🎀

Evelina Bledans @bledans on Instagram photo October 23
+ Board

Нашла очень интересное место для быстрых и эффективных спортивных тренировок @milon.russia Всё подробнее расскажу позже😉А пока сканируем меня, чтоб тренажеры- роботы меня узнавали. А вы пр-секрету узнаете, как много во мне жира 😱😱#бледанс #milonclub #bodydigital #milonfitness

Saria Al Sawas Fans @saria.fans on Instagram photo October 23
+ Board

شوفتك جرعه من السعادة #معنى_الفرح_انتي 💕❤💕❤ #بنحبك 💐 #ساريه_السواس#سارية_السواس

👈 عکس های لو‌ رفته هنرمندان 👉 @lo_rafte on Instagram photo October 23
+ Board

پریناز ایزدیار عزیز و خواهرشون 👉 @tag_kidsline 👈

پيک ساختمان® @peyke_sakhteman on Instagram photo October 23
+ Board

. @asadi.group . 💫گروه صنايع فلزى اسدى💫 . 🔷مجرى انواع سازه هاى فلزى و قوسى 🔷سازنده انواع پله هاى گرد تزيينى 🔷سازنده انواع گنبد،كلاه فرنگى . . ☎️تلفن کارخانه : 02177312470-2 ☎️تلفن دفتر مرکزی : 02177944280-2 📱همراه : 09127305172 . صفحه اینستاگرام جهت بازدید از نمونه کارها و معرفی به دوستان :👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 @asadi.group @asadi.group @asadi.group . 📡وب سایت : www.asadigroup.com 📧ايميل: mng@asadigr