Za onie prijateli koi sakaa ubavo di gi vidat patikite 😊 #louisvuitton #louisvuittonsneakers #autmn #october #octobergirl #womanslook #womansfashion @louisvuitton @louisvuitton_international 🍂🍂🍂🍂

Lila Filipovska @lilafilipovska on Instagram photo 13th October 2017

Photos from Lila Filipovska (@lilafilipovska)

Lila Filipovska @lilafilipovska on Instagram photo October 17
0

Најдоброто за мојата коса доаѓа од REVALID !!! Дефинитивно се уверив во тоа ! Медицинска козметика по швајцарска формула за здрава и негувана коса и против опаѓање . Бидете и вие ГОРДИ НА ВАШАТА КОСА 👌🏻 Повеќе податоци за целата колекција на REVALID ќе најдете на нивната фб страница #revalid и #ewopharmamakedonija 💚💚💚 И секако да се заблагодарам за убавото роденденско изненадување од тимот на Reva

Lila Filipovska @lilafilipovska on Instagram photo October 16
2

Кога Gorenjka подарува тоа изгледа вака ❤️ ни помалку ни повеќе 7 килограми чоколадо. Не дека не можам да го изедам ама што е многу , многу е 😇 Затоа ова чоколадо утре ќе го подарам на едни дечиња кои ќе уживаат во вкусот на превкусната Gorenjka а и се е послатко кога ќе го поделиш со некој друг 💋 #chocolate #chocolateworld #dessert #gigachocolate #Gorenjka #7kg #superwomen #supergirl #louisvuitto

Lila Filipovska @lilafilipovska on Instagram photo October 16
6

Драги мои, ова не е реклама. Ова е вистинска приказна за најлесниот начин на виткање на косата. Не само што имам совршени локни за само неколку минути со мојот Philips Autocurler , туку мојата коса останува неоштетена и здрава.И после не се чудете зошто имам толку лајкови по сликите 😇 Повеќе информации можете да дознаете на следниот линк: http://bit.ly/2zpoCcx

Lila Filipovska @lilafilipovska on Instagram photo October 4
1

REVALID ампула (тоник за коса) Толку мала а толку моќна. Енергетска формула која содржи кофеин против стареење,го спречува губењето на коста,и го стимулира нејзиниот раст. Повеќе информации ќе најдете на фб страната Revalid i Ewopharma Makedonija . Бидете горди на вашата коса 💚

Popular Now